top of page

Hakkımda

BİR ANNE

Profesyonel Bir Anne

Evet. Küçük bir kızım var ve onu her anne gibi çok seviyorum. Belki de hayatımda en büyük adımları atmamda ki cesaretimdi benim o. Sadece küçük bir adımla başladım arkasından sayısız başarılarım geldi. Önemli olan küçük adımı atabilmek, konfor alanınızdan çıkabilmek. Başarı arkasından gelecektir. Hiç bir risk almadan başladığım girişimcilik hayatıma, Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı kadrolu olarak 7 sene görev yaptığım matematik öğretmenliğinden istifa ederek başladım. Hayatımın yönünü tamamen değiştirdim. Küçük kızımın büyüyüşünü kaçırmadan, hayallerime giden yolda kendime de sağlam bir kariyer inşa etmeye başladım.

Elçin Yavuz Coğuplugil

Elçin Yavuz Coğuplugil

Öğretmen

Öğretmen  Girişimci    Doğrudan    Satış
Başarı 
  Kariyer    Huzur    Mutluluk 

Öncelikle, koşullar ne olursa olsun yılmayan, ulusal ve evrensel değerleri benimseyerek, iyi insan yetiştirme telaşında olan mücadeleci öğretmenlerimize minnettarız. Bir eğitimci, bir girişimci olabilir mi? Bir eğitimci, iyi bir Doğrudan Satış yapabilir mi? Bir eğitimci, rüyalar gibi bir ekip kurarak, adını da ''Rüya Ekip'' koyabilir mi?

Bu soruların cevabı ''Bence Evet bir eğitimci bunları yapabilir'' değil! Bu soruların cevabı ''Evet bir eğitimci bunları yaptı'' olmalı.

Çünkü ben, bir eğitimciyken ve 7 yıl görev yapmışken, doğrudan satış sektörüne ilk adımı atarak kariyer basamaklarına tırmandım. 

Rüya Ekip Kurucusu

Doğrudan satış sektöründe 2 senelik tecrübemde iki ayrı firmada, ekibimle birlikte rekor başarılara imza attım. Başarılarımızla birlikte, rüya olan hayallerimiz gerçeğe dönüştü. Bu yüzden biz kendimize ''Rüya Ekip'' dedik.

Bir İstifa Daha

Doğrudan satış sektöründe bağlı olduğum firma da, tam 14 ayda Türkiye rekoru kırdım. Tabi ki bunu ekibimle başardım. Hayallerin gerçeğe dönüştü ''Rüya Ekip'' zirveye oturmuştu artık. Bu başarılar sebebiyle ben ve ''Rüya Ekip'' üyeleri göz önünde yer almaya başladı. 

Rüya Ekip ve bütün bireysel başarılar göz önüne alındığında dikkat çeken Elçin Yavuz Coğuplugil de o isimlerin başını çeken doğrudan satış uzmanı oldu. Herkesçe alkışlanırken... Klasiktir; meyve veren ağaç taşlanır! Ama sınıfta kalanlar onlar oldu. 

İstifa ettim ve her şeye sıfır noktasından tekrar başladım.

Rüya Ekip ile birlikte şuanda 2. Kez ilk rekorumu da kırdım. Bunun tek sebebi nasıl başarılı olunacağını biliyor ve birbirine değer katan bir ekipte çalışıyor olmam. 

Biz Kimiz?

Hayatta doğru zamanda doğru yerde olmanın önemini çok iyi biliyorum. Ama son 2 senede öğrendim ki o an geldiğinde bunun farkında olmakmış asıl önemli olan. 

Şuan da bu farkındalığa sahip binlerce ''Rüya Ekip'' üyesi, bizim tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz online eğitimler ve ekip içi imkanlarla bu işe emek ve gönül verdikleri oranda küçüklü büyüklü paralar kazanıyorlar. 

Ben sektöre girdiğim gün kendim için bir adım attım. ''Rüya Ekip'’ i kurduğum gün binlerce kişinin hayatı için bir adım atmışım.

Bizler kim miyiz? Bizler anneyiz, bizler iyi bir eşiz, bizler belki de bir öğretmen, belki de bir restaurant da aşçıyız. Ama hepimiz bir girişimciyiz. Biz kendimize ''Rüya Ekip'' diyoruz.  

Şuanda Türkiye’nin köyden kente, dört bir yanında her ay evine fazladan paralar kazandıran, kendi hayallerini gerçek yapan, çocuklarının geleceğine yatırım yapan binlerce üyemiz var. Ve bir çoğu da ilk adımı atmakta çekimserdi.
Çünkü doğrudan satış ile para kazanılabileceğini düşünmüyorlardı. Korkuları vardı, çevreleri yoktu, zamanları yoktu, bahaneleri çoktu. Hepsini aştık. Sırrımız da bu zaten. Hayali olan, daha çok para kazanmak isteyen herkes bizim için ideal çalışma arkadaşı. Çünkü biz tüm bunları aştık zaten ve bunların hiçbirini bahane olarak kabul etmiyoruz.

Çünkü ''Rüya Ekip'' te bunların hepsinin yanıtlarını verip, yolları gösteriyoruz. Hangi şehirde olduğunuzun hiçbir önemi yok.

7/24 ONLINE DESTEK

Türkiye’nin her yerine binlerce kişiye birebir ulaşabildiğimiz bir online ağ kurdum. 


Hayatımın başka bir versiyonu olabileceğini deneyimlediğimden beri bunu, yolları benimle ve ''Rüya Ekip'' ile kesişen herkese gösteriyorum. 


Üyelerimiz bu işe tamamen ücretsiz olarak adım atıyorlar. Üye olan kişiye hemen ulaşıp online eğitim gruplarımıza alıp, her şeyi öğretiyoruz ve 7/24 destek sağlıyoruz.


Ekip olarak başarımızın sırrı bana göre sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyor olmamız ve her bir üyemizle yaşadığı sorunlar da dahil birebir ilgilenmemiz. Çünkü bu işin işleyişi ile ilgili engin bir tecrübemiz var artık. Üyemize devasa görünebilen bir sorunun çözümü bize göre çok kolay olabiliyor.

 

Üyelerimiz de bu sebeple Siberian Wellness’ın kariyer basamaklarında hızla ilerliyorlar. 


Çünkü hepsi de artık çok iyi biliyorlar ki;


BAŞKA BİR HAYAT MÜMKÜN! 

bottom of page