top of page

Siberian Wellness Nedir?

Altın Değerindeki İş Modelim

Birlikte Başaralım.

Kariyer basamaklarının zirvesine tırmanmak için;

Siberian Wellness Nedir
Siberian-Wellness-Türkiye.gif

Başarılı olmak konusunda endişelenmeyin, çalışın ve başarı doğal olarak gelecektir.

 -Oprah Winfrey

EKİBİME KATIL, BAŞARINI GARANTİLE

Siberian Wellness Türkiye

Siberian Wellness Nedir ve Kimdir?

2005 yılında Şirket, uluslararası piyasaya girdi. Bugün Danışmanlar Siberian Wellness ürünlerini 3 kıtanın 60'tan fazla ülkesinden satın alabilirler! Satış merkezlerimiz Rusya, Avrupa, Asya ve BDT ülkeleri dahil olmak üzere 26 ülkede faaliyet göstermektedir. Yüzbinlerce Danışman, Sibirya'nın ekolojik markasını tanıtarak Şirket ile ticaretlerini sürdürmektedirler.

Dünyada toplamda 190 ülke bulunmaktadır. Bunların en az 60'ında Siberian Health ürünlerini sipariş etmek mümkün!

Elçin Yavuz Coğuplugil

Katılımlarıyla

HER AY BERABER BAŞARMAK İÇİN

CANLI SEMİNERLER

Sürdürülebilir başarı yolları,

Elçin Yavuz Coğuplugil Satış Stratejileri

Başarının anahtarı​

En iyi ekip kurmanın yolları

Motivasyon ve Konsantasyon

Elçin Yavuz Coğuplugil ile Canlı soru-cevap fırsatı

Global  Business Leader
GBL.png

Elçin Yavuz Coğuplugil Diyor ki;

Ek gelir olarak başladığın amacın, bir süre sonra yaşam tarzın haline dönüşüyor.

Doğrudan satış eğitimleri alarak, gelirini artırmanın yollarını öğreniyorsun.

7/24 sana Online Destek alıyorsun.

Tamamen benim tecrübelerimden yararlanıyorsun.

Bambaşka bir hayatın ilk temel taşlarını atmaya başlıyorsun.

Çocuklarınız için daha iyi bir gelecek hazırlıyorsun.

''Rüya Ekip'' in değerli üyeleri arasına giriyor ve ayrıcalıklarından faydalanıyorsun.

Özgür hayatını ve kişisel gelirini inşa etmeye başlıyorsun.

Hayallerini gerçeğe dönüştürüyor ulaşabilir hale getiriyorsun.

ve Elçin Yavuz Coğuplugil diyorki;

BAŞKA BİR HAYAT MÜMKÜN!

Elçin Yavuz Coğuplugil

Önemli Olan Neden Yaptığınız.

Biz mutlu olmak için yaptık,

huzurlu olmak için yaptık,

iyi bir anne olmak için yaptık.

Melisa Şener.jpg

Bir Öğretmen

MELİSA ŞENER

Merhaba, Ben Melisa Şener. 30 yaşındayım. İngilizce öğretmeniyim. Bir yıldır Rüya Ekip ile doğrudan satış sektöründeyim. Evde kızıma baktığım donemde Rüya Ekip'le tanıştım. Daha önce aklımda olmayan bir iş modelini keşfettim. Aslında bu iş modelinin bana ne kadar uygun olduğunu bu işi yaparken fark ettim. Bu iş modelinde herhangi bir sermaye gerektirmeyen çok ciddi kazançlar olduğunu gördüm ve kazandım. Bir yıl boyunca aldığım eğitimler ve Elçin Yavuz Coğuplugil öncülüğünde sektörde başarılara kısa zamanda imza attım. Tereddüt eden sektörde ben kaybolurum diyen herkes Rüya Ekip ile bu işi kesinlikle gözü kapalı denemeli.

Emine gül Ünkesen.jpg

Bir Anne ve Filolog

EMİNE GÜL ÜNKESEN

Filoloğum. 3 yaşında bir oğlum var. O doğduğunda kendi yolumu çizmek adına çıktığım bu yolda Rüya Ekip ile tam bağımsız bir iş sahibi oldum. Doğrudan kendimin yönettiği ,ek gelir olur diye çıktığım bu yolda tahmin edemediğim bir kazanca ulaştım ve hayatımın en büyük kazanımı Elçin Yavuz Coğuplugil ile yollarımızın kesişmesi oldu. Onunla beraber iş kurmanın kendini bulmak olduğunu öğrendim. Çünkü bu sektörde yapılan en büyük hata balığı insanların eline vermekti. Ancak Rüya Ekip; bunu tam zamanlı bir işe dönüştürmüş ve insanlara nasıl balık yakalayabileceğini öğretir oldu. Kendimi bulduğum bu yolda azimle yürümeye devam edeceğim. Bu arada aktif çalışıyor ve ya işsiz mutsuzlardan biriyseniz içinizdeki girişimciyi mutlaka aralayın . Belki de o kişi sizsiniz

Gamze Güzel Çınar.jpg

Bir Hemşire

GAMZE GÜZEL ÇINAR

Merhabalar, Ben Gamze Güzel Çınar Hemşireyim. Akredite bir hastanede Nöroloji ve Nöroşirurji hemşiresi olarak ve beraberinde Eğitim hemşiresi olarak 6 yıl görev yaptım.     

Mesleğime ara verdiğim bir dönemde Elçin hanımla tanıştım. Kızım 14 aylıktı büyümesine her anına şahit olmak aynı zamanda çalışmak istiyordum. Doğrudan Satış alanında çalışmam böyle başladı. Kendime bu alanda kariyer inşa edebileceğimi gördüm. Kısa sürede kazançlarımı arttırdım. Şu an kızım 3 yaşında  geçen zaman diliminde kızımla doya doya geçirdiğimiz zaman paha biçilemez değerde. Hem kariyer yapıp kızımın geleceğine yatırım yapabiliyorum hem de her anına şahitlik ediyorum. Rüya Ekip'te hiç bir başarı tesadüf değildir. Alanında uzman kişilerden her konuda eğitimler alarak hem kişisel gelişimimize katkıda bulunup hem de Doğrudan Satış alanın da kendimizi geliştirmeye sürekli devam ediyoruz. Beni bu sektör ile tanıştıran Rüya Ekip kurucu lideri Elçin Hanıma ve ekibime sonsuz teşekkür ederim .

Nilay Aydınlar Çınar.jpg

Bir Anne

NİLAY AYDINLAR ÇINAR

Merhabalar. Ben Nilay Aydınlar Çınar. 42 yaşımda bir anneyim.  20 yılı aşkın bir süre Kurumsal hayatta Profesyonel Satış Yönetimi geçmişim oldu.  Doğrudan Satış Sektörü ile Elçin hanım sayesinde Rüya Ekip'e katılarak bende rüya kadınlar arasında ki yerimi aldım. Elçin Hanımın Öngörülü Lider tarafı benimle birlikte birçok kadının ve ailelerinin hayatının yönünü değiştirdi. Bu iş sayesinde çok kısa zamanda lokasyondan bağımsız, dilediğim yerde dilediğim kadar çalışarak kazanç sağlıyorum. 

Ben "Modern Dünyanın çalışan kadınlarının hayalini  yaşıyorum"

ve daha binlerce kişi...

Şirket kurmadılar, CV vermediler, Diploma göstermediler, Sermaye mi? onu da vermediler !

Global  Business Leader

Elçin Yavuz Coğuplugil

ÜCRETSİZ

DANIŞMANLIK ve

EĞİTİMİ

GBL.png
Elçin Yavuz Coğuplugil.png

Sadece Markamızı deneyimleyip, çevremizdekilere tavsiye ederek ek gelir elde ettik.

Elçin Yavuz  Coğuplugil 

Bir öğretmen 

Bir anne,  iyi bir eş

Rüya Ekip  Kurucusu

Ama en önemlisi   Girişimci 

Şu anda; Siberian Wellness Şirketinde Global Business Leader

Eğer amacınız hızlı zengin olmak ise bu plan size göre değil. Çabuk zengin olma yollarına inanmıyorum ve böyle hareket eden kişileri doğru bulmuyorum. Başarının, planlı çalışarak problemleri çözerek insanlara fayda sağlayarak elde edileceğine inanıyorum. Ekibim ve ben sizlere bu bakış açısı ile yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkesin anlama , analiz etme ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Sizinle beraber yapacağımız canlı yayın seminerleri vb. uygulamalar da başarılı olmak istiyorsanız tam konsantre olup çok çalışmanız gerekiyor. Aksi halde başarılı olamazsınız. Bundan dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyorum. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için destek@ruyaekibim.com adresine mail atabilirsiniz.

bottom of page